Головна » 2018 » Лютий » 21 » Відкриття "The English Hub"
09:10
Відкриття "The English Hub"

15 лютого о 15.00 в читальній залі для учнів 5-9 класів відбулося відкриття "The English Hub" - середовища для дітей та підлітків, де вони можуть вільно спілкуватися як англійською мовою, так і рідною мовою стосовно культури та звичаїв англомовних країн.

Гасло діяльності цього мовного простору - "Ми не ставимо оцінок - ми допомогаємо у спілкуванні", - сподіваємося, дозволить дітям комфортно почувати себе в незвичних для них умовах.

Першою подією "The English Hub"  стало святкування китайського Нового року. Присутні дізналися про традиції та обрядовість цього свята. Так, для більшості було несподіваним, що китайський червоний ліхтарик - це уособлення новорічного дерева, яким для Китаю є мандарин. Мандарини (дерева) спеціально вирощують та прикрашають до Нового року. На майстер-класі діти спробували власні сили у вирізанні головного символу 2018 року - Жовтої земляної собаки. Також відкриттям для дітей та їх батьків було те, що в Китаї приблизно 300 млн. людей володіють й вільно спілкуються англійською.

На завершення дійства була проведена мовна практика у вигляді настільної гри "Пори року" - присутні згадали й вивчили багато англійських слов та виразів й спробували спілкуватися англійською мовою.

Категорія: Відділ для учнів 5-9 класів | Переглядів: 106 | Додав: Автор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: