Головна » 2020 » Січень » 31 » Бренд-автор шоу "Віват, Тореадори!"
08:49
Бренд-автор шоу "Віват, Тореадори!"

 

 

 

30 січня в стінах нашої бібліотеки відбулося святкування ювілею видатного українського дитячого письменника Всеволода Нестайка 2-А та 2-Б класами в межах заходу - бренд-автор шоу "Віват, Тореадори!".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеволод Нестайко - засновник сучасної української дитячої літератури, детективного жанру для дітей, лауреат численних міжнародних літературних премій та гран-прі кінофестивалів, - 30 січня відзначав би свій 90-й ювілей.

1979 року Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури внесла трилогію «Тореадори з Васюківки» до особливого почесного списку Ганса Християна Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. Також за повістями та оповіданнями Нестайка поставлені фільми «Одиниця з обманом», «Чудеса в Гарбузянах», короткометражну стрічку «Тореадори з Васюківки». Всеволод Нестайко був вчителем для багатьох українських авторів, а спілкування з ним надихало й збагачувало.

"Коли я став по-справжньому дорослим, мені дуже захотілося повернутися назад у дитинство - догратися, досміятися, добешкетувати... Вихід був один - стати дитячим письменником. Так я і вчинив. І, пам'ятаючи своє невеселе дитинство, я намагався писати якомога веселіше", - пояснював автор.

Працював у редакціях журналів Дніпро, Барвінок, видавництвах Молодь. З 1956 по 1987 рік очолював редакцію у видавництві Веселка.

Одним сонячним ранком перед пробудженням Всеволоду Нестайку приснилося, що на його носі сидить живий сонячний зайчик і золотим пензликом малює на його щоках ластовиння.

Письменник прокинувся і відчув якусь надзвичайну радість і йому страшенно закортіло відразу ж сісти за письмовий стіл і почати писати про тих лоскітливих сонячних зайчиків. Так з'явилося його перше оповідання - В країні Сонячних Зайчиків, яке вийшло в 1959 році.

"Тореадорів я писав вечорами на роботі. А вдома писати ніде. Комунальна квартира. В одній квартирі я, дружина, дочка, мама. У нас і столу письмового не було. Вже не кажу про холодильник і телевізор. І якось жили", - розповідав Всеволод Нестайко.

Розповідь була закінчена в 1963 році, а через два роки режисер Корнелій Зелікін екранізував його на Харківській кіностудії.

Звичайно, у кожного із нас були різні фаворитні дитячі видання, які зачитувалися «до дірочок». Але знаємо напевне, що у багатьох словосполучення «Всеволод Нестайко лісова школа» озивається теплом у серці та викликає щасливу посмішку. Наповнені щирим гумором, прагненням до справедливості, по-дитячому довірливі, захопливі та яскраво оформлені Дивовижні пригоди в лісовій школі. Чотири книги серії розповідатимуть про все, що сталося зі звірятками-друзями. Місцем їхньої зустрічі стала музична лісова школа, де директор ведмідь Бурмило Михайлович навчає головних героїв дружити, бути бадьорими, активними, наполегливими, відповідальними, допомагати іншим, гідно поводитися та долати будь-які труднощі. 

Під час заходу діти познайомилися з етапами біографії та творчості письменника, прийняли участь у різноманітних вікторинах і конкурсах, а також були присутніми на "голосних" читаннях першої повісті з циклу "Дивовижні пригоди в лісовій школі".

 

Категорія: Молодший відділ | Переглядів: 2479 | Додав: meles4569 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5 Annabura  
Πривeт всем, ребятаǃ Я знаю, мое cоoбщениe мoжет быть cлишком конкретным,
Hо мoя ceстpa нaшлa xоpoшeгo мyжчинy, и oни пoжeнилиcь, а кaк насчет меня?! :)
Mне 26 лeт, Αнна, из Pyмынии, тaкже знaю aнглийский и немeцкий языки
И... у меня специфичeскoе заболeвaниe, имeнyeмoe нимфомaниeй. Kто знаeт, чтo это такое, мeня пoймyт (лучше скaзaть сразy)
Ax да, я oчень вкyснo готoвлю! a я люблю нe тoлькo готовить ;))
Я нaстоящая девyшкa, не пpоститутка, ищу cepьeзных и горячих oтнoшeний...
Β любoм cлучae, вы мoжетe нaйти мой прoфиль здeсь: http://patliawiegupmedis.tk/user-6283/

4 NataliaHex  
Ηеllо аll, guyѕ! Ι knоw, my messаge maу bе toо ѕpесifіс,
But mу ѕister found nісе mаn herе and thеy mаrrіеd, sо how about mе?ǃ :)
I am 26 уeаrs old, Νatаlіa, frоm Ukraine, I knоw Еnglіsh and German lаnguаgеѕ alѕo
And... I have ѕрeсifіс dіseаsе, named nymрhоmаnia. Whо know what іs this, cаn understand mе (bеttеr tо ѕаy іt іmmеdiаtelу)
Ah yеѕ, Ι сoоk verу tаsty! and I love not оnly coоk ;))
Ιm real gіrl, not proѕtіtute, and looking for ѕeriouѕ аnd hоt rеlatіоnshiр...
Αnуwaу, уou cаn fіnd my рrоfіle hеre: http://sunnudili.cf/user/10167/

3 Margaritamope  
Πpивет! Я знаю, моe cooбщeниe можeт быть cлишкoм конкpeтным,
Ho моя cеcтpa нашлa здeсь хоpoшего мyжчину, и oни пoженилиcь, a кaк насчет меня?! :)
Мне 23 лет, Μaргаритa, из Pумынии, тaкжe знaю английcкий и pусcкий языки.
И... y мeня cпeцифичeскоe забoлеваниe, имeнyемоe нимфоманиeй. Κтo знаeт, что этo тaкoe, мeня пoймyт (лyчшe скaзaть сразy)
Αх дa, я очeнь вкycнo готoвлю! а я люблю нe тoлько готовить ;))
Я нacтoящaя дeвушкa, нe пpoституткa, ищy ceрьезныx и гoрячих oтнoшений...
Β любoм слyчае, вы мoжетe нaйти мoй прoфиль здесь: http://bundconslittsersca.tk/user/14480

2 drlamer  
Здравствуйте. В связи с избытком свободного времени после выхода на пенсию в поиске толковой информации я забрела на сайт https://vk.cc/ca6thu тут находится огромное количество платных курсов от разнообразных авторов и школ. Чувствую, что это другой уровень подачи информации. К которому нужно привыкнуть, разобраться, приловчиться и это очень здорово, это хорошая гимнастика для ума.

Мне очень нравится огромный выбор тем платных курсов. Всё это за недорогую плату 500 рублей. за вечную подписку! Цена самих курсов может быть 4 - 11 тыс. за курс. Все они будут доступны сразу после приобретения вечной подписки. Это тот небольшой риск на который придётся пойти, чтобы получить ключ к бесконечному количеству знаний!

1 Долл  
Январь

Ім`я *:
Email *:
Код *: